Witaminy i minerały – nowa linia That’s the Capsule!

Single
Sport Definition Autor
Sport Definition
Views 1477 odsłon 28 sierpnia 2017

W pędzie codzienności, gdzie naturalnym staje się zwiększone zapotrzebowanie na makro i mikroelementy z pomocą nadchodzi nasza nowa linia kapsułek That’s the Capsule. Całkowicie bezpieczne i skuteczne suplementy, bez stymulantów.

Linia suplementów, stworzona dla najbardziej wymagających. Przy tym wszystkim pozostająca: funkcjonalną, odpowiednio zbilansowaną i atrakcyjną cenowo. Funkcjonalną ze względu na formę kapsułek, po które sięgnąć możemy w dowolnym momencie.  Odpowiednio zbilansowaną, ze względu na dobrane z niezwykłą dbałością i precyzją: makro i mikroelementy, w każdym z produktów dedykowanych linii. Przy tym wszystkim atrakcyjną cenowo, biorąc pod uwagę stosunek jakości do ceny oferowanych suplementów.
W nowej linii kapsułek That’s the Capsule można znaleźć m.in.:

 • Caffeine 200 ENERGY
  Znakomity preparat, którego zastosowanie przekłada się na znaczną poprawę witalności oraz lepszą koncentrację i skupienie podczas treningu bądź przygotowań do egzaminów. Wysoka dawka kofeiny w każdej porcji (200 mg), zapewnia szybki zastrzyk energii do działania. Stymuluje ośrodkowy układ nerwowy dzięki czemu ogranicza poczucie zmęczenia fizycznego i jest w stanie przywrócić jasność umysłu w okresie osłabienia. Przyczynia się także do podniesienia termogenezy organizmu poprzez przyśpieszenie metabolizmu.
 • Pure Zinc – Suplement diety z cynkiem.
  Preparat o wysokiej przyswajalności, doskonale wspomagający regenerację potreningową, o właściwościach antyoksydacyjnych. Doskonale wspomagający funkcjonowanie układu odpornościowego, a także utrzymanie odpowiedniego poziomu testosteronu we krwi. Preparat ten pomaga w utrzymaniu prawidłowego metabolizmu węglowodanów, przyczyniając się m.in. do utrzymania prawidłowej gospodarki makroskładnikami odżywczymi.
 • VITA-MIN.
  Wyjątkowy suplement diety 3 w 1 – witaminy, składniki mineralne, wyciągi roślinne – zawiera m.in. likopen, luteinę, koenzym Q10, bromelainę i rutynę. Idealna dobowa dawka to połączenie dwóch kapsułek (białej z witaminami i zielonej z minerałami), które stanowią doskonałe wsparcie dla osób aktywnych fizycznie i/lub narażonych na niedobór mikro- i makroelementów. A co jeszcze? Kapsułka wyprodukowana jest ze składników roślinnych, co sprawia, że Vita-Min jest idealnym rozwiązaniem dla wegetarian.
 • Magnesium + Vitamin B6 – suplement diety z magnezem i witaminą B6.
  Sport Definition Magnesium + Vitamin B6 jest preparatem wysokiej jakości, który stanowi idealny wybór w przypadku niedoborów magnezu. Jest to jeden z najważniejszych minerałów dla zachowania prawidłowej pracy i funkcjonowania organizmu (w tym: dla prawidłowej pracy mięśni, układu pokarmowego, przebiegu procesów anabolicznych itd.).
 • Muscle Minerals – suplement diety z magnezem, potasem i witaminą B6.
  Sport Definition Muscle Minerals dostarcza bardzo dobrze zbilansowaną dawkę magnezu, potasu oraz witaminy B6, których niedobór często doskwiera osobom aktywnym fizycznie. Oczywiście warto podkreślić, że wraz ze zwiększaniem intensywności i długości treningów wzrasta także zapotrzebowanie na witaminy i minerały.Zaawansowany preparat mineralny, który został zaprojektowany specjalnie z myślą o maksymalnej sprawności Twoich mięśni! Bardzo dobrze przyswajalne formy magnezu, potasu oraz witaminy B6! Najwyższa jakość w dobrej cenie!

 

Aktualności Więcej