Powrót do kategorii
The Mono – 500 g

The Mono – 500 g

49.00 pln Cart Kup teraz
Opak.:
Dostępność: Na magazynie
  • Najwyższej jakości monohydrat kreatyny.
  • Zawiera dodatek witamin.
  • Bardzo duża siła anaboliczna.
  • Szybki przyrost beztłuszczowej masy mięśniowej oraz siły.
Dostępne smaki:

BARDZO DUŻA SIŁA ANABOLICZNA

Opis Produktu

The Mono – formuła okołotreningowa oparta na bazie monohydratu kreatyny z dodatkiem witamin. Jest idealnym wyborem dla wszystkich, którzy zmagają się ze stagnacją wyników, bądź planują cykl kreatynowy. Witaminy B6 i B12 wspierają prawidłowy przebieg przemian energetycznych w organizmie, dodatkowo przyczyniają się do zmniejszenia poczucia zmęczenia i ogólnego rozbicia. Wpływ kreatyny na osiągane przez sportowców efekty został już wielokrotnie udowodniony (korzystne działanie występuję już przy dziennej dawce 3 g). Produkt sprawdzi się najlepiej u osób wykonujących ćwiczenia fizyczne o dużej intensywności. The Mono to najczystsza forma kreatyny pozbawiona zbędnych dodatków takich jak substancje słodzące oraz barwniki.

Zobacz Badania
Zalecane Spożycie

Zmieszać 1 miarkę proszku (3,5 g) ze 150-200 ml wody. Spożywać przed lub bezpośrednio po treningu.

Składniki

Monohydrat kreatyny, mieszanka witaminowa [niacyna (amid kwasu nikotynowego), witamina B12 (cyjanokobalamina), witamina B6 (chlorowodorek pirydoksyny)].

Uwagi: Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Produkt nie może być stosowany przez kobiety w ciąży i matki karmiące. Nie przekraczać zalecanej do spożycia dziennej porcji produktu. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

Tabela Odżywcza
Wartość odżywcza 
% RWS – Referencyjna wartość spożycia
Porcja:3,5 g
Ilość porcji:143
Zawartość w:3,5 g (% RWS)
Witamina B61,4 mg (100%)
Witamina B122,5 µg (100%)
Niacyna8 mg (50%)
Monohydrat kreatyny3400 mg
w tym kreatyna2990 mg