Powrót do kategorii
Sport Definition Shape Definition – 120 kaps.

Sport Definition Shape Definition – 120 kaps.

69.90 pln Cart Kup teraz
Forma : Kapsułki
Opak.:
Dostępność: Na magazynie
  • Zawiera naturalne ekstrakty roślinne o wysokiej standaryzacji.
  • Zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia (witamina B6, witamina B12).
  • Bez stymulantów.
  • Bez efektu pobudzenia.
  • Utrzymania prawidłowego metabolizmu tłuszczów (cholina).

W dążeniu do smukłej i wysportowanej sylwetki.

Opis Produktu

Sport Definition Shape Definition wspiera proces utraty tkanki tłuszczowej, nie zawierając przy tym żadnych stymulantów (typu kofeina). Skład został oparty w głównej mierze o ekstrakty oraz dodatki roślinne, a także L-karnitynę, cholinę, składnikami mineralnymi, inozytol, L-metioninę i witaminy z grupy B. Podczas intensywnego treningu organizm traci elektrolity, których szybkie uzupełnienie warunkuje utrzymanie pełnej sprawności organizmu – dlatego też w składzie znalazł się magnez oraz potas. Magnez przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia, utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego, jak również pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni, prawidłowej syntezie białek. Natomiast witaminy z grupy B mają za zadanie utrzymać gospodarkę energetyczną organizmu na odpowiednio wysokim poziomie. Witaminy (witamina B6, witamina B12) przyczyniają się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia, pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego i odpornościowego. Cholina przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu homocysteiny oraz tłuszczów. Potas pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego, mięśni, a także pomaga w utrzymaniu prawidłowego ciśnienia krwi. Preparat jest skierowany do wszystkich osób, których marzeniem jest utrata zbędnych kilogramów.

FORMUŁA SHAPE DEFINITION JEST WYNIKIEM PRACY WIELU DOŚWIADCZONYCH SPECJALISTÓW I ŻADEN SKŁADNIK NIE ZNALAZŁ SIĘ W NIM PRZYPADKOWO!

Zalecane Spożycie

Przyjmować 3 kapsułki dziennie, nie rozgryzając, popijając odpowiednią ilością płynu.

Składniki

L-winian L-karnityny, dwuwinian choliny, otoczka kapsułki [żelatyna, barwnik (dwutlenek tytanu)], substancja wypełniająca (sole magnezowe kwasów tłuszczowych), cytrynian potasu, stabilizator (lecytyna sojowa), inozytol, liście mącznicy lekarskiej w proszku (Arctostaphylos uva-ursi), tlenek magnezu, ekstrakt z zielonej herbaty (Camellia sinensis, zawiera 98% polifenoli), liście pietruszki w proszku (Petroselinum crispum), L-metionina, ekstrakt z nasion lnu (Linum usitatissimum, zawiera 20% lignany), spirulina w proszku (Arthrospira platensis), witamina B12 (cyjanokobalamina), witamina B6
(chlorowodorekpirydoksyny).

Tabela Odżywcza
Porcja:3 kapsułki
Ilość porcji:40
Zawartość w:3 kapsułkach (* %RWS)
L-winian L-karnityny 800 mg
- w tym L-karnityna 544 mg
Dwuwinian choliny 488 mg
- w tym cholina 200 mg
Potas100 mg (5%)*
Inozytol200 mg
Liście mącznicy lekarskiej w proszku200 mg
Magnez100 mg (27%)*
Ekstrakt z zielonej herbaty100 mg
w tym polifenole98 mg
Liście pietruszki w proszku100 mg
L- metionina50 mg
Ekstrakt z nasion lnu50 mg
w tym lignany10 mg
Spirulina w proszku25 mg
Witamina B122,5 µg (100%)*
Witamina B61,7 µg (121%)*
* %RWS - Referencyjna wartość spożycia.