Powrót do kategorii
Sport Definition Shape Definition – 120 kaps.

Sport Definition Shape Definition – 120 kaps.

69.90 pln Cart Kup teraz
Forma : Kapsułki
Opak.:
Dostępność: Na magazynie
  • Zaawansowany i skuteczny spalacz tkanki tłuszczowej.
  • Wyjątkowa formuła stworzona specjalnie dla kobiet.
  • Zawiera naturalne ekstrakty roślinne o wysokiej standaryzacji.
  • Solidna dawka l-karnitiny , choliny oraz inozytolu.
  • Pozwala na szybkie uzupełnienie utraconych wraz z potem elektrolitów.
  • Dodatek witamin z grupy B wspiera gospodarkę energetyczną organizmu.

W dążeniu do smukłej i wysportowanej sylwetki.

Opis Produktu

Dążysz do wysportowanej i smukłej sylwetki oraz poszukujesz skutecznego wsparcia w swoich dążeniach? Znakomicie się składa, bowiem wystarczy, że sięgniesz po Shape Definition marki That’s For Her, by usprawnić utratę zbędnych kilogramów masy ciała przy jednoczesnym ograniczeniu do minimum jego osłabienia i braku efektu jo-jo!
Shape Definition jest propozycją skierowaną do wszystkich kobiet, które cenią sobie jakość i skuteczność stosowanych suplementów. Wprowadzenie tego spalacza do suplementacji wpłynie pozytywnie na uzyskiwane efekty w postaci utraty zbędnych kilogramów masy ciała. Formuła oparta na wysokiej jakości składnikach, wśród których znajdziesz ekstrakty roślinne, witaminy, minerały, cholinę oraz l-karnitynę. Takie połączenie składników pozwala na osiągnięcie realnego wsparcia dla organizmu w trakcie odchudzania, poprzez przyśpieszenie metabolizmu i podniesienie termogenezy.
Shape Definition nie posiada dodatku kofeiny oraz innych stymulantów – umożliwia zatem prowadzenie treningu niedługo przed pójściem spać – bowiem w żaden sposób nie utrudni zasypiania. Skład został oparty w głównej mierze o ekstrakty (zielonej herbaty i lnu) oraz dodatki roślinne (spirulina, liście pietruszki), które stanowią bogate źródło wielu substancji aktywnych, takich jak: polifenole, witaminy, minerały, a nawet białka. Podczas intensywnego treningu organizm traci elektrolity, których szybkie uzupełnienie warunkuje utrzymanie pełnej sprawności organizmu – dlatego też w składzie znalazł się magnez oraz potas. Natomiast witaminy z grupy B mają za zadanie utrzymać gospodarkę energetyczną organizmu na odpowiednio wysokim poziomie. Preparat jest skierowany do wszystkich osób, których marzeniem jest utrata zbędnych kilogramów.

FORMUŁA SHAPE DEFINITION JEST WYNIKIEM PRACY WIELU DOŚWIADCZONYCH SPECJALISTÓW I ŻADEN SKŁADNIK NIE ZNALAZŁ SIĘ W NIM PRZYPADKOWO!

Zalecane Spożycie

Przyjmować 3 kapsułki dziennie, nie rozgryzając, popijając odpowiednią ilością płynu.

Składniki

L-winian L-karnityny, dwuwinian choliny, otoczka kapsułki [żelatyna, barwnik (dwutlenek tytanu)], substancja wypełniająca (sole magnezowe kwasów tłuszczowych), cytrynian potasu, stabilizator (lecytyna sojowa), inozytol, liście mącznicy lekarskiej w proszku (Arctostaphylos uva-ursi), tlenek magnezu, ekstrakt z zielonej herbaty (Camellia sinensis, zawiera 98% polifenoli), liście pietruszki w proszku (Petroselinum crispum), L-metionina, ekstrakt z nasion lnu (Linum usitatissimum, zawiera 20% lignany), spirulina w proszku (Arthrospira platensis), witamina B12 (cyjanokobalamina), witamina B6
(chlorowodorekpirydoksyny).

Tabela Odżywcza
Porcja:3 kapsułki
Ilość porcji:40
Zawartość w:3 kapsułkach (* %RWS)
L-winian L-karnityny 800 mg
- w tym L-karnityna 544 mg
Dwuwinian choliny 488 mg
- w tym cholina 200 mg
Potas100 mg (5%)*
Inozytol200 mg
Liście mącznicy lekarskiej w proszku200 mg
Magnez100 mg (27%)*
Ekstrakt z zielonej herbaty100 mg
w tym polifenole98 mg
Liście pietruszki w proszku100 mg
L- metionina50 mg
Ekstrakt z nasion lnu50 mg
w tym lignany10 mg
Spirulina w proszku25 mg
Witamina B122,5 µg (100%)*
Witamina B61,7 µg (121%)*
* %RWS - Referencyjna wartość spożycia.