Powrót do kategorii
Sport Definition Essence Boswellia Serrata

Sport Definition Essence Boswellia Serrata

29.00 pln Cart Kup teraz
Opak.:
Dostępność: Na magazynie
  • Wspiera utrzymanie prawidłowego stanu stawów.
  • Wspomaga funkcje umysłowe.
  • Wspiera męskie zdrowie seksualne.
  • Pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi.
  • Wspomaga funkcję serca.

Ponad 600 mg kwasu bosweliowego w porcji!

Opis Produktu

Czym jest Boswellia serrata?

Boswellia serrata to roślina pochodząca z Indii, stosowana od wieków w ajurwendzie. W Polsce znamy ją pod nazwą Kadzidłowca Indyjskiego. Z żywicy tej rośliny pozyskiwane są cenne ekstrakty, które zawierają dobroczynne olejki eteryczne oraz kwas bosweliowy. Sport Definition Essence Boswellia Serrata to suplement zawierający dużą dawkę ekstraktu z kadzidłowca indyjskiego – 1000mg, z czego ponad 60% stanowi kwas bosweliowy. Ekstrakt z Boswellia serrata jest zaliczany do adaptogenów, czyli ekstraktów roślinnych, które wspierają organizm w radzeniu sobie ze skutkami stresu.

Jak działa ekstrakt z Boswellia serrata?

Działanie ekstraktu z Boswellia serrata opiera się na wsparciu prawidłowego stanu stawów. Ponadto ekstrakt z Boswellia serrata wspomaga funkcje serca, męskie zdrowie seksualne, funkcje umysłowe i pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi.

Kto powinien stosować ekstrakt z Boswellia serrata?

Ekstrakt z Boswellia serrata powinny stosować osoby mające problemy ze stawami. Kwas bosweliowy wspiera również organizm w radzeniu sobie ze skutkami stresu (działanie adaptogenne).

Zalecane Spożycie

Przyjmować 1 tabletkę dziennie, nie rozgryzając, popijając odpowiednią ilością płynu.

Składniki

Ekstrakt z Boswellia serrata (zawiera 60% kwasu bosweliowego), substancje wypełniające (celuloza mikrokrystaliczna, skrobia), substancje przeciwzbrylające (fosforan wapnia, dwutlenek krzemu, sole magnezowe kwasów tłuszczowych). Może zawierać niezamierzoną obecność pochodnych mleka, soi, zbóż zawierających gluten (pszenicy), jaj, selera i gorczycy.

Tabela Odżywcza
Informacja żywieniowa 
Porcja
Ilość porcji90
Zawartość w1 tabletce
Ekstrakt z Boswellia serrata1000 mg
w tym kwas bosweliowy600 mg