Powrót do kategorii
Fat No More – 120 kapsułek

Fat No More – 120 kapsułek

89.00 pln Cart Kup teraz
Forma : Kapsułki
Opak.:
Dostępność: Na magazynie
  • Skuteczny spalacz tkanki tłuszczowej
  • Formuła bogata w naturalne ekstrakty roślinne
  • Przyśpiesza metabolizm i potęguje termogenezę
  • Ogranicza apetyt oraz zapewnia solidny zastrzyk energii do działania

POZBĄDŹ SIĘ TŁUSZCZU RAZ NA ZAWSZE!

Opis Produktu

Fat No More – niezwykle skuteczny spalacz tkanki tłuszczowej, którego skład bazuje jedynie na sprawdzonych i bezpiecznych substancjach aktywnych. Wysoka zawartość ekstraktów roślinnych o działaniu fizjologicznym. Idealny wybór dla osób pragnących skutecznie zbić wagę, bądź kontrolować wagę ciała. Przyśpiesza metabolizm potęgując tym samym termogenezę, zmniejsza apetyt i zapewnia solidny zastrzyk energii do działania. Wysoka zawartość kofeiny (200 mg/porcję); nie zaleca się stosowania u dzieci i kobiet w ciąży.

Zalecane Spożycie

Spożywać 1 porcję (3 kapsułki) dziennie, najlepiej 30 minut przed planowaną aktywnością fizyczną bądź posiłkiem.

UWAGA! Ze względu na wysoką zawartość pieprzu kajeńskiego (zawierającego kapsaicynę), należy stopniowo zwiększać dawki suplementu, by przyzwyczaić układ trawienny do tak silnie termogenicznej substancji.

Składniki

L-tyrozyna, ekstrakt z liści zielonej herbaty (Camellia sinensis (L.) Kuntze) standaryzowany na zawartość 50% polifenoli, ekstrakt z owoców gorzkiej pomarańczy (Citrus aurantium L.) standaryzowany na zawartość 6% synefryny, kofeina bezwodna, ekstrakt z kłącza imbiru lekarskiego (Zingiber officinale Rosc.) standaryzowany na zawartość 5% gingerolu, ekstrakt z owoców pieprzu kajeńskiego (Capsicum annuum L.) standaryzowany na zawartość 10% kapsaicyny, ekstrakt z nasion zielonej kawy (Coffea arabica L.) standaryzowany na zawartość 50% kwasu chlorogenowego, ekstrakt z owoców pieprzu czarnego (Piper nigrum L.) standaryzowany na zawartość 95% piperyny, substancja wypełniająca (celuloza mikrokrystaliczna), substancje przeciwzbrylające (E470 – stearynian magnezu, dwutlenek krzemu), kapsułka (żelatyna – składnik otoczki,  barwnik: E171).

Uwagi: Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Wysoka zawartość kofeiny (200 mg/porcję). Ze względu na wysoką zwartość kofeiny produkt jest niewskazany dla dzieci i młodzieży poniżej 16 roku życia, kobiet w ciąży, kobiet karmiących piersią, diabetyków, oraz osób wrażliwych na kofeinę, z nadciśnieniem i innymi chorobami układu krążenia. Nie łączyć z alkoholem. Nie przekraczać zalecanej do spożycia dziennej porcji produktu. Suplement diety nie może być stosowany jak substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

Tabela Odżywcza
Wartość odżywcza 
Porcja:3 kapsułki
Ilość porcji:40
Zawartość w:3 kapsułki
L-tyrozyna500 mg
Ekstrakt zielonej herbaty (50% polifenoli)240 mg (120 mg)
Ekstrakt gorzkiej pomarańczy (6% synefryny)200 mg (12 mg)
Kofeina bezwodna200 mg
Ekstrakt imbiru (5% gingerolu)200 mg (10 mg)
Ekstrakt pieprzu kajeńskiego (10% kapsaicyny)100 mg (10 mg)
Ekstrakt zielonej kawy (50% kwasu chlorogenowego)40 mg (20 mg)
Ekstrakt pieprzu czarnego (95% piperyny)11 mg (10 mg)